Health koučink

Tuk je branou do oslabeného organismu

Proč strava nehraje výsadní roli v péči o Vaše zdraví? Vše je otázka zaměření pozornosti správným směrem. Každý jsme jiný, každého ovlivňuje trochu něco jiného, každému také vyhovuje něco jiného, včetně jídla.

Strava je jeden z nejpodceňovanějších faktorů v současném životě. Přitom právě nevhodná strava v kombinaci s psychoemocionálním vypětím se podílí na současné epidemii civilizačních onemocnění. Naše terapie se opět přibližují lidem a jejich současnému životu, vnímají komplex a indivudualitu každého z Vás, včetně nejrůznějších vlivů na zdraví.

Nejjednodušší způsob, jak začít, je být si vědom své hodnoty a živit své tělo kvalitními surovinami, které s láskou k sobě, blízkým a z respektu k těm, kdo je vypěstovali, připravíte a vědomě sníte. 

 • Každý jsme originál.
 • Metabolismus každého člověka funguje jinak - je ovlivněn zvyky, zdravotním stavem, ale i způsobem myšlení a psychickou pohodou.
 • Neexistuje jeden dokonalý program pro všechny.
 • Je potřeba analyzovat, jak tělo zachází s jednotlivými makronutrienty, jak rychle metabolismus funguje a vzít v úvahu případné intolerance a jiné komplikace.
 • Je důležité také respektovat chutě klienta, tak aby pro něj byl program udržitelný.
 • Taky je potřeba se orientovat na výběr kvalitních potravin. Cílená reklama nezaručuje kvalitní potraviny.

Neprodáváme žádné diety ani doplňky stravy.

Pracujeme s kvalitními potravinami.

Cena je stanovena dle potřeb a přání klienta .... individuálně na prvním sezení

Cena první nezávazné konzultace (30- 45 min) ..... 500,- Kč

Pohyb je nevyhnutný pro Vaše zdraví.

Je jedno jestli máte šestnáct nebo šedesát. Z důvodu současného hektického životního stylu, velké pracovní vytíženosti má většina lidí problém s pravidelným aktivním pohybem, do kterého se nedokážou donutit. Cvičení je fyzická aktivita, která zvyšuje energetický výdej a díky ní se zpevňují svaly a tvarují se tělesné kontury. První z důvodů proč cvičit tedy pro někoho může být to, že sport formuje postavu. Pomáhá také v boji proti stále se rozšiřující civilizační nemoci, jakou je obezita. Vhodná pohybová aktivita odstraní psychické napětí, zlepší se vám díky ní nálada a dobije energie. Pravidelný pohyb je přínosem pro zdraví a fyzickou kondici.

Pohyb pomáhá chránit před mnoha závažnými civilizačními chorobami, které vznikají v důsledku obezity, jako je například, cukrovka, vysoký krevní tlak, ateroskleróza nebo oběhová onemocnění. Pohybové aktivity musí být doplněny zdravou stravou a správným životním stylem. Jedním z faktorů je taky kvalitní odpočinek a spánek. Výhodou sportu je taky eliminace nespavosti. Při pravidelné sportovní aktivitě (například jen dva krát týdně) se zlepší kvalita spánku až o dvacet procent.

Vybereme pro Vás sportovní aktivitu podle Vaších zdravotních, fyzických, ale taky časových možností. Když sportujete s někým, jako je partner, dítě, přítelkyně, je to pro oba vždy zábavnější. Co když nikoho k sobě nemáte? Nevadí, spolu to zvládneme. Společně dosáhneme snadněji cílů, které si stanovíte, protože Vás budeme podporovat.

 • Zdraví je na prvním místě.
 • Když nejste fit, nemůžete očekávat změnu.
 • Pravidelný pohyb je základ pro celkovou imunitu a obranyschopnost organizmu.
 • Zdraví a fyzická kondice jsou vždy propojeny.
 • Pomocí ověřeného a pravidelně vylepšovaného zdravotně - estetického systému pracujeme s klienty na zocelení jejich zdraví.
 • Postupnými kroky směřujeme do stavu, kdy se skutečně cítí fit a jsou plní energie.
 • A to se vždy nakonec pozitivně projeví v jejich osobním životě, práci a celkové výkonnosti.

Cena je stanovená dle potřeb a přání klienta ..... individuálně

Cena první nezávazné konzultace (30 - 45 min) ....... 500,- Kč

Je pro Vás připravena celá řada balíčků a kombinací.

Náš přístup ke klientovi

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Sezení přizpůsobujeme potřebám klienta a společně s klientem vytváříme změnu a řešení pomoci otázek. Tak jako se liší jednotliví lidé, tak se liší i jednotlivé postupy a strategie. Společné najdeme nejefektivnější řešení v nejkratším možném čase. Společným cílem je vytvořit ve Vašem životě takovou změnu, se kterou budete spokojeni a bude dlouhodobě udržitelná. Pocit úspěchu a sebedůvěra budou přirozeně následovat kvalitnější a šťastnější život. Dodržujeme Etický kodex kouče , včetně zachování povinnosti profesionální mlčenlivosti.

Jak koučink probíhá?

První schůzka je seznamovací a vysvětlovací . Popovídáme si o vzájemných očekáváních, upřesníme podmínky spolupráce. Představíme Vám náš způsob práce, probereme témata ze vstupního dotazníku. Nastavíme formu a délku naší spolupráce.

Další sezení bude o formulaci cíle. V hlavě máte spousty věcí, které chcete řešit. Je nutné si však určit čím začneme.

Cena je stanovena dle potřeb a přání klienta ....... cena se stanovuje na prvním sezení.

Cena první nezávazné konzultace (30- 45 min) ......... 500 Kč