O nás

 Ing. Jana Oslanská
Ing. Jana Oslanská

Specializace: Health koučink,  EFT,  Access Bars


Jana

V roce 1992 jsem ukončila VŠ ekonomického směru. Od té doby jsem prošla různé pozice, korporátní společnost, státní správu a taky OSVČ. Celou dobu jsem pořád v číslech , řízení, stresu. Zažila jsem v životě několik pádu a opět jsem se zvedla a bojovala. Tak jak mnoho z Vás. Život není procházkou růžovým sadem, ale pozitivní mysl, zdravé sebevědomí , znalosti a hlavně podpora dokážou zázraky.

Velká změna nastala v mém životě , když dcera onemocněla ulcerózní kolitidou. Začala jsem si vyčítat a pátrat kde jsem udělala chybu. Jako matce jediné dcery , mi bylo opravdu špatně. Hrozně jsem se bála, mnoho nocí jsem nespala. První změna a uvědomění nastalo v mysli. Pozitivní naladění a boj se strachy. Další změna nastala ve stravě...

11 let se věnuji tomu co jíme. Opravdové jídlo je na prvním místě. Pohoda, klid, pohyb a pozitivní přístup k životu je náš životní styl.

Nastal čas na další etapu. Chci pomáhat se změnou životního stylu ostatním. Na této cestě je potřeba hodně podpory, povzbuzení a naslouchání. S dcerou Simonou, která vystudovala psychologii se vydáváme za splněním našeho společného cíle. Chceme pomáhat Vám všem, kteří jste se rozhodli Váš dosavadní životní styl změnit.

Ráda Vám se změnou nebo s těžkou životní situací pomůžu.

Spolu najdeme řešení. Váš život bude opět hezký a šťastný.

Jde to, má to smysl !

S láskou Vaše Jana

 Simona Bortlíková MS.c.
Simona Bortlíková MS.c.

Specializace: Celostní koučink,  Health koučink 


Simona

Jmenuji se Simona a jsem psycholog a kouč. Můj zájem o lidi přivedl spoustu zajímavých osobností ze všech koutů světa za mnou, abychom spolu znovu objevili spokojenost, zdraví pocit štěstí, sebelásku a sebedůvěru v jejich každodenním životě. Psychologie a osobní rozvoj není pro mě jen povolání, ale současně i největší vášeň a koníček. Je pro mě přirozené rozvíjet a inspirovat, protože věřím, že v každém z nás se ukrývá něco, co stojí za odhalení, případně rozvinutí již existujícího potenciálu.

Jsem také máma a manželka. Jsem profesionální koučka partnerských a rodinných vztahů. Věřím, že rodina je společně se zdravím to nejdůležitější, co v životě máme a je potřeba o to náležitě pečovat.

Dále se věnuji vaší zdravotní stránce. Soustřeďuji se převážně na idiopatické střevní záněty, jako jsou Crohnova nemoc a Ulcerozní kolitida. Z vlastní zkušenosti jsem schopná pochopit a podpořit všechny, koho život takto " obdaroval ". Společně najdeme cestu, jak se vyrovnat s nastalou situací a jak si nadále život užívat a ne jen přežívat :-) .

V neposlední řadě ze zkušeností v korporátním světě rozumím aktuálně řešeným tématům, která sužují široké spektrum veřejnosti. Tolik zmiňovaný a potřebný work-life balance, time management, ale i rozvinutí kreativity. Toto jsou oblasti, která jsou velmi podstatná nejen pro náš pracovní život, ale zejména ten osobní, že stojí za to jim věnovat náležitou pozornost. Spolu můžeme přijít na způsoby, díky kterým vám bude vaše práce přinášet radost, následovanou úspěchem při udržení kvalitních vztahů v rodině i mezi přáteli.

Absolvovaná školení a certifikáty